Vyberte stranu

Ponuka služieb

V dnešnej uponáhľanej dobe si môže len málokto dovoliť plytvať voľným časom. Lenže ako riešiť situáciu, kedy je potrebné rekonštruovať dom či byt? Oplatí sa urobiť si všetky stavebné práce svojpomoci alebo je lepšie povolať na pomoc odborníkov? V prepočte na peniaze i čas vychádza spolupráca s profesionálnou firmou oveľa výhodnejšie. Kvalitná firma sa postará o všetko potrebné, čím vám ušetrí veľa času, a ak si vyberiete solídne firmu, môžete aj ušetriť.

U našej firmy si môžete najať skúsených profesionálov a využiť služby rekonštrukcia bytu či domu na kľúč, pričom prestavba zahŕňa individuálny prístup k zákazníkovi, odbornú konzultáciu o predstáv o rekonštrukciu zo strany zákazníka a stanovenie predbežných nákladov. Náklady za kompletnú rekonštrukciu, ale aj náklady za ľubovoľné práce, stanovujeme vždy vopred. Navyše zákazník má možnosť sám si vopred stanoviť finálny rozpočet na všetky stavebné práce.

Rýchly prehľad ponúkaných služieb:

prestavby bytov a domov
búranie obvodového muriva
búranie priečok
celkovej štukové povrchy stien a stropov
celkovej stierkovanie povrchy stien a stropov
omietky vonkajšie a vnútorné
jadrové a štukové omietky
opravy a nátery fasád
opravy balkónov a terás
výmeny okien a dverí

“Pekné a pohodlné bývanie je dôležitou súčasťou našich životov, lenže v súčasnej hektickej dobe, kedy sme radi, ak sa nám podarí odtrhnúť aspoň chvíľku času na odpočinok, si väčšina z nás nedokáže predstaviť, že by sme mali ešte ďalší čas a úsilie venovať rekonštrukcii, hoci to potrebné naše bývanie už vyžaduje. Nie sú ale naše obavy z rekonštrukcie bytu či domu zbytočné? Naozaj nás prestavba domu bude stáť všetok náš voľný čas a veľa peňazí, pričom výsledok je neistý?”

Máte záujem niečo viac sa dozvedieť ?

Kontaktné údaje

Mobil

+421 902575000

Adresa

ORAVBUILDING, s.r.o
Jasenová 32
02601 Dolný Kubín